×
вул. Henryka Sienkiewicza 78A
25-501 Kielce
tel/fax:
NIP:
959-191-29-72
16.03.2021
Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce - propozycja współpracy

Zapewniamy kompleksowe doradztwo i profesjonalną obsługę przedsiębiorstw z zakresu legalizacji zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

Od ponad 10 lat jako Stowarzyszenie zrealizowaliśmy głównie na Ukrainie, jak i w innych krajach Europy Wschodniej wiele projektów o charakterze społecznym i gospodarczym.
Kilkadziesiąt z nich to były zadania publiczne, lub zlecenia współfinansowane ze środków publicznych w tym m.in. Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju (aktualnie Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej), Senatu RP, Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Równolegle z projektami grantowymi doradzamy z sukcesem firmom w zakresie realizacji polsko - ukraińskich inwestycji w Polsce i krajach Unii Europejskiej.
Pozwoliło nam to zbudować bazę wielu zaufanych instytucji, przedsiębiorstw, organizacji, a przede wszystkim ludzi na Wschodzie.

Dziś pragniemy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem w zakresie obsługi procesu legalizacji zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie:

  • konsultacji dotyczących możliwych form zatrudnienia cudzoziemców,
  • wypełniania wszystkich niezbędnych formularzy oraz sporządzania innych pism w imieniu przedsiębiorcy mających na celu jak najszybsze umożliwienie legalnego zatrudnienia w Polsce swoich pracowników - cudzoziemców,
  • udzielania porad prawnych w trakcie postępowania administracyjnego,
  • reprezentowanie przedsiębiorcy w oparciu o udzielone pełnomocnictwo.

Wszystkie oferowane przez nas usługi dobierane są do potrzeb partnerów i indywidualnie dostosowywane pod kątem konkretnych oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami:
tel. +48796548507 (Viber)
e-mail: kontakt@siew.org.pl

Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce - propozycja współpracy
Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce - propozycja współpracy