×
вул. Henryka Sienkiewicza 78A
25-501 Kielce
tel/fax:
NIP:
959-191-29-72
28.02.2014
Рушила акція Пакет для України

Poczta Polska włącza się w pomoc naszym sąsiadom na Ukrainie. Do końca marca br. nadawcy paczek z żywnością czy odzieżą adresowanych do tego kraju, będą mogli je wysyłać bezpłatnie w placówkach firmy.

Przesyłki muszą zawierać dopisek: "DLA UKRAINY".

Stowarzyszenie Integracja Europa - Wschód dołącza do akcji.

Rozpoczynamy przesyłanie darów dla potrzebujących.
Jeśli ktoś potrzebuje konkretnego adresu do osób, które potrzebują pomocy to proponujemy kontakt z naszymi partnerami tj. Fundacją "Podilska Gromada".
Oni wiedzą, czego najbardziej aktualnie potrzeba.

Dary można przekazywać również do nas tj. Kielce, Sienkiewicza 65 od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 16.30.
Będziemy przesyłać je dalej na Ukrainę do ww. organizacji.
Dary będą kierowane na konkretne osoby fizyczne - tego wymaga prawo celne Ukrainy.

----

Jak informuje Poczta Polska:

W ramach akcji można nadawać ekonomiczne paczki pocztowe. Z tego rozwiązania mogą skorzystać wszyscy, którzy chcieliby pomóc mieszkańcom Ukrainy.

– Poczta Polska jest wrośnięta w społeczną rzeczywistość na dobre i na złe. Nasza praca to także służba, a nie tylko zarabianie pieniędzy. Jako jeden z największych operatorów pocztowych w tej części Europy nie możemy pozostać obojętni na ciężkie próby jakie przechodzą Ukraińcy – mówi Janusz Wojtas, członek Zarządu Poczty Polskiej. – Solidaryzując się dziś z nimi, chcemy im pomóc dając to w czym jesteśmy najlepsi. Szybką, niezawodną i bezpieczną komunikację, która mam nadzieję będzie dla wielu źródłem siły i nadziei w ten niełatwy czas – podkreśla Janusz Wojtas.

Poczta Polska to jedna z najstarszych i największych 100% polskich firm. Największy pracodawca w Polsce. Każdego dnia towarzyszy milionom Polaków przynosząc im ważne wiadomości. Dociera do wszystkich zakątków Polski, a poprzez umowy o współpracy z kilkudziesięcioma operatorami pocztowymi na świecie, zapewnia także łączność z najodleglejszymi nawet miejscami globu. Akcja paczka „DLA UKRAINY” jest realizowana wspólnie z Fundacją „Pocztowy Dar”.

Szczegółowe informacje na temat akcji oraz regulamin znajdują się pod tym linkiem http://www.poczta-polska.pl/rusza-akcja-paczka-dla-ukrainy/.

 

Рушила акція Пакет для України